Imam problem sa odrzanjem erekcije u zadnje vreme, moj komsija, lekar u penziji, sa kojim sam otvoreno pricao, napomenuo mi je da je to mozda problem sa venama u penisu? Sportista sam od svoje 8 godine, ne pusim, pijem samo kad su neke svecane prilike i to malo. Komsija mi je potpuno "unistio" samopouzdanje, da se tako izrazim. Kad masturbiram, brzo postizem erekciju i mogu da je odrzavam bez problema vise od sat vremena, mozda i vise, nisam nikad probao, a kad imam odnos sa devojkom, on brzo padne. Da li treba da se javim urologu ili je sve stvar psihe? Nije mi sve jedno uopste, lose se osecam zbog toga. Imam 21 godinu. Marko

    Odgovoreno: 18. 10. 2012.
    • Poštovani,
      Cim odrzavate erekciju jedan sat -vene su vam dobre.
      stvar je cisto psihicke prirode.
      na raspolaganju imate vise mogucnosti.
      lecenje kod psihologa.
      redovno uzimanje suplemenata i ishranu po krvnoj grupi /dr piter d adamo/.
      povremeno koriscenje cialisa, levitre, kamagre.
      za vise informacija imate moj meil: bocokic@gmail. Com