Osecam peckanje pri mokrenju. Iste simptome sam imala i godinu dana ranije kada sam u konsultaciji sa lekarom dobila terapiju palinom, pa sam shodno tome pre mesec i po dana, kada sam opet imala iste simtome popila dve kutije palina na svoju ruku. Od pre dva dana simptomi su se vratili. Neprijatno peckanje pri mokrenju, osecaj da mi se konstantno ide u wc. . . Sa vaseg sajta sam procitala clanak o e. Coli i preporuke za sprecavanje infekcije i moram da priznam da nemam naviku da se posle seksualnog odnosa tusiram ili mokrim. Ne bolujem ni od kakve hronicne bolesti, seksualno sam aktivna sa jednim partnerom, ne koristimo kondome jer uzimam pilulu ali mi se desava da nakon odnosa osetim isto takvo peckanje. Da li to mozda ima neke veze sa eventualnom infekcijom i sta vi preporucujete? Unapred hvala!

    Odgovoreno: 17. 10. 2012.
    • Poštovana,
      Najbolje da uradite sve bakterioloske pretrage, pa da se lecenje sprovede po nalazu.
      ako to necete druga mogucnost je da dovoljno dugo uzimate paraprotex i probiobalance
      tablete.
      videti na www. Biobalance. Rs