Posle uzimanja antibiotika cefaleksina po završetku ture antibiotika odprilike 3 do 4 dana na penisu to jest glaviću mi se pojavilo crvenilo i beličasti sekret sa blagim svrabom sumnjam na candidu pre toga sam spavao sa suprugom nedelju dana da li postoi šasa da je i ona zarazena

    Odgovoreno: 17. 10. 2012.
    • Poštovani,
      Verovatno je kandidijaza ali zbog antibiotske terapije.
      supruga neka uradi vaginalni sekret pa ce tacno da se zna ima li ili nema i
      ona kandidu.