Zadnjih godinu i nesto imam problem sa uriniranjem! Ne osecam kad mokrim i koliko cu jos da mokrim, mlaz mi je dosta oslabljen i ne mogu uopste da istrpim kad mi se ide u wc! Ponekad posle ejakulacije imam neprijatan bol u predelu testisa, koji ne traje dugo, ali je zabrinjavajuci!!! Imam utisak da mi je erekcija dosta oslabljena i da nije kao pre! Hvala unapred na odgovoru!

    Odgovoreno: 17. 10. 2012.
    • Poštovani,
      Potrebna je kompletna uroloska obrada/laboratorija, bakterioloski nalazi, ultrazvucna dijagnostika,
      urodinamika/.
      lecenje bi tek posle toga doslo u obzir.