Postovani, unazad godinu dana imala sam urinarne infekcije koje su prestale pre nekih 4 meseca, svaki put je bila u pitanju razlicita bakterija, svaka terapija je bila uspesna i nalaz je na kraju uvek bio bez bakterija medjutim meni su uvek i posle terapije ostajali isti simptomi koji su i danas nesmanjeno prisutni a to su pritisak, bol i peckanje u uretri i ucestalo mokrenje i danju i nocu kao da i dalje imam upalu, kao i neki cudan i neugodan osecaj iznad pubicne kosti koji je ponekad tako izrazen da imam osecaj da mi se noge oduzimaju, simptomi su svakodnevno prisutni nekad jacim nekad slabijim intezitetom, inace da napomenem svi ovi simptomi su poceli kad i prva urinarna infekcija koja je bila bas jaka. Bila sam kod urologa, radjen ultrazvuk, krvna slika, urin, uk, sve je u redu, receno da nema potrebe za citoskopijom, kod ginekologa obavljeni svi pregledi, kolposkopija, ultrazvuk, papa test, vaginalne i cervikalne briseve na bakterije i gljivice i polno prenosive bolesti ureaplazmu, mikoplazmu i klamidiju, takodje i iz uretre obican bris i na urea, miko i klamidiju i svi nalazi su negativni, inace ne pusim, ne pijem, nisam gojazna, ne bolujem od drugih bolesti sem sto imam pojacanu zeludacnu kiselinu pa popijem po potrebi za regulisanje kiseline, stolica mi je u redu i nemam problema sa kicmom, imam 33 godine i nisam radjala. Zanima me sta vi mislite i date savet sta da radim jer neznam kome vise da se obratim a planiram potomstvo, i jos jedno bitno pitanje da li moze poremecena vaginalna flora da daje sve ove moje simptome jer sam period pre infekcija imala bolne odnose i umanjenu vlaznost vagine? Hvala puno unapred

    Odgovoreno: 17. 10. 2012.
    • Poštovana,
      Predlazem vam da pocnete ishranu po teoriji ishrane po krvnim grupama /dr piter d adamo/.
      predlazem terapiju suplementima.
      ako vas ovo zanima onda se javite na moj meil: bocokic@gmail. Com
      obavezno se pozovite na broj ovog odgovora