Postovani, imam 36god, 20 god. Bolujem od bakterije ecsherihije coli. Na skoro svakih sest meseci se vraca najduzi period kada nije bila prisutna bila je trudnoca i godinu dana posle toga. Svaki put sam koristila antibiotike razne posto ih je sve manje bilo onih koje mogu da koristim. Cajeva ni sama ne znam koliko sam popoila i do sada, uglavnom uva i brusnica po 3, 4l dnevno, cak sam jela i neke biljne mesavine sa medom i brusnicom. Moje pitanje je, da li je moguce da se ja izlecim u sta cisto sumnjam i kako. Molim vas ali za uvek a ne trenutno. Svaki put kad mokrim i kad sam zdrava ja imam strah od bolova koji slede posle toga. Pozdrav.

    Odgovoreno: 18. 10. 2012.
    • Poštovana,
      Infekcija eserihijom je veliki problem.
      postoje ljudi kojima nedostaju antimikrobni proteini i oni eserihiju fakticki ne mogu da izlece.
      kod njih ne treba forsirati antibiotike.
      za njih je bolje da rade na jacanju imuniteta pravilnom ishranom, sprovodjenjem antistresnih mera,
      redovnim koriscenjem suplemenata. . . . . .
      antibiotike uzimati samo kada su problemi sa mokrenjem veliki.
      za vise mozete me kontaktirati na moj meil: bocokic@gmail. Com