Od predugog sedenja za kompjuterom, osetio sam utrnulost u zadnjici i levoj nozi i kao da mi se cini da su mi i penis i testisi blago utrnuli, ne jako kao noga, al sam ipak osetio i na ovim mestima. Kad sam ustao i prosetao, proslo je sve za minut. Plasim se da ne dodje do nekih posledica po moje genitalije? Prestravio sam se. Molim za odgovor. Hvala

    Odgovoreno: 15. 10. 2012.

Komentari na pitanje: #106589

    • Imam 16 godina i pre oko 3 meseca provodio sam vreme za kompijutkad i po 12 sati ali to retko minimum mi je bio po 5 ili 7 sati i kad god bi ustao iza racunara oseco bi se dobro kao da ga nisam ni igrao. Jednom prilikom dok sam sedeo za racunarom osetio sam neko blago trnjenje ruku i blagu vrtoglavicu. Narednih 7 dana osecao sam kao neki pritisak u glavi i jedno vece nisam mogao da spavam narednih 10 dana nisam palio kompijuter posle je poco letnji raspust i otiso sam iz bg nisam igrao kompijuter mesec dana. Kada sam se vratio kuci poceo sam da provodim po 2 ili 3 sata za racunarom i stalno kad ustanem iza racunara osecam neku vrstu osamucenosti i neki blag umor. Kolko ja treba da se odmaram od racunara da bi mogo bar 2 sata provoditi a da neosecam te simptome. Inace dok nisam za racunarom osecam se dobro: d

    • Imam vec 4 dana i noci velike bolove u zeludcu i to jake, koje mi ne daju da spavam, uz to imam i mucnine. . Od silnih bolova zaplacem. . Molim vas pomozite. . Unapred zahvalna