Postovani u napred hvala na odgovoru. Imam probem sa upalom prostate i koristim biljne preparate koje mi je prepisao urolog calivita vital man i caj od male mlecike, za sad mi je pomoglo ali i dalje imam problem sa erekcijom koja nije odrziva. Da li smem da koristim cijalis ili tako neki slican preparat posto pijem lek za stitnu zlezdu eytirox i lek za aritmiju srca od 2. 5 mg neobilet.

    Odgovoreno: 17. 10. 2012.
    • Poštovani,
      Za upalu prostate koristite calivitin paraprotex i probiobalance tablete a panax ginseng i
      rhodiolin za probleme sa erekcijom.
      cialis mozete uzimati dva puta nedeljno pored leka kojeg pijete.
      videti na www. Suplementi-srb. Com