Postovani, imam jedan problem naime posle odnosa sa zenom pojavio mi se otokok tj nadebljanje kao balon na vrhu penisa na donjopj kozici znaci ispod tkz frenuluma bio samkod urolag i on mije dao bornu kiselinu da koristim kao rekao mi je da je to alergiska reakcija, koristio sam to par dana, ali prije nego sam poceo da koristim tu kiselinu poceo jeotok sam da se se vraca i kad sam tostavio malo je bilo i vec narednog dana nije bilonista, i posle toga opet sam imao odnos sa zenom ista stvar opet je pocelo to naduvavanje kozice kao balon opet samkoristio pardana tu kiselu i opet ista stvar znaci uvek posle odnosa poce mi to naduvavanje donje kozice pri vrhu. Sta daradim

    Odgovoreno: 14. 10. 2012.
    • Poštovani,
      Supruga da uradi vaginalni i cervikalni bris na bakterije i gljivice a takodjer i da
      odredi grupu vaginalnog sekreta.
      lecenje bi zavisilo od nalaza.
      za ovo vreme koristite zastitu pri odnosima.