Postovani doktore, molio bih da mi odgovorite na sledece pitanje jel sam jako zabrinut. Imam 25 god. I zanimam me dali se usred preterane maturbacije moze smanjiti obim ili duzina penisa, a dali pretsantkom tj. Umerenoscu iste moze da se vrati predhodno stanje tj da se regenerise nekako. Pre 2 god mi je penis bio 16, 5 cm mereci odozgo a danas pokazuje izmedju 14, 5 i 15, 5. Dakle znaima me jel moguce da se smanji obim i duzina zbog masturbacije i dali se moze vratiti prestankom. Ako nije masturbacija i sex jeli moze biti smanjen zbog slabe erekcije toliko sam se preplasio da pomisljam na svasta. Molim vas odgovorite mi unapred hvala pozdrav.

    Odgovoreno: 12. 10. 2012.
    • Poštovani,
      Mislim da ste se nepotrebno uplasili.
      niti sexom, niti masturbacijom, mozete smanjiti penis.
      naprotiv, vecom angazovanoscu on samo moze hipertrofisati.
      predlazem da neko vreme uzimate rhodiolin kapsule i stress managament b complex tablete.
      videti na www. Suplementi-srb. Com