Kao prvo pozdrav. Imao sam pre par meseci problem sa penisom, perutao se, svrbeo (mislim da je kandida u pitanju) i bio je suv. Nakon nekog vremena se to smirilo, ali pre nekih mesec dana su se pojavile skoro identicne tegobe, s` tim sto ovoga puta nije bio suv vec kao mastan, i prilikom trenja skidali su se slojevi koze. . . Kazite mi sta je tacno u pitanju i da li sam to mogao da dobijem polnim putem?

    Odgovoreno: 10. 10. 2012.
    • Poštovani,
      Najverovatnije.
      bilo bi dobro da uzmete bris sa promena na bakterije i gljivice.
      lecenje bi islo po nalazu.
      druga mogucnost je da krenete napamet sa ung kansen, spolja i
      tb. Paraprotex i tbl. Probiobalance na usta.
      videti na www. Suplementi-srb. Com