Poštovani, analizom urina mi je pronadjeno dosta bakterija, epitelnih celija (plocastih) takodje dosta i 20-30 leukocita. Doktorka me uputila da uradim urinokulturu sa antibiogramom. U nalazu koji sam dobila pise: zasejana podloga je ostala bez porasta. Moze li ovo biti tacno ili bi trebalo da uradim ponovo urinokulturu? Inace sam u 2. Mesecu trudnoce. Hvala unapred

    Odgovoreno: 13. 10. 2012.
    • Poštovana,
      Uradite ponovo urinokulturu ali sa lekovima oprezno, narocito u prva tri meseca.
      pijte vise tecnosti i cajeva.
      uzimajte omegu 3 i new life tablete.
      videti na www. Suplementi-srb. Com