Imam problem sa slabo pokretnim spermatozoidima i potencijom. . . 8 godina sam u braku i nema roda svasta mi je padalo na pamet pa i owde da se jawim tesi me jos samo to sto sam mlad imam 25 godina. . . Dali postoji neki preparat ili nesto na biljnoj bazi za owe moje probleme unapred zaxvalan

    Odgovoreno: 10. 10. 2012.
    • Poštovani,
      Bilo bi dobro da posaljete skenirani spermogram na moj meil: bocokic@gmail. Com
      a takodjer i novije mikrobioloske pretrage.
      za pocetak bih vam predlozio ishranu po krvnoj grupi i koriscenje suplemenata:
      *sir. Organic noni
      *tab. Vital man
      *tab. Arginin plus
      videti na www. Suplementi-srb. Com