Moje ptanje je, imala sam odnose sa muskarcom koga sam upoznala nedavno i u kog sa se uzasno zaljubila i nerazmisljeno u trenucima strasti nisam koristila kondom. . . Posle odnosa sam za vreme tusiranja primetila kod njega da mu je glava spoljnog organa na pojedinim mestima kao izgrebana, cak mi se ucinulo da je i ogrebana krvava. . . Nije krvaveo ali je rekao da je jako osetljiv i da mu se dogodi da mu kapilari popucaju! Pitala sam dali ga to boli, on je tvrdio da ga neboli, ali da pazim ako nije dovoljno vlaznosti tu da moze da nazulja i da bude crveno tako. . . Ja sam naravno u mojoj radoznalosti htela da vidim jos, jer me upalasilo da nema mozda triper ili neku drugu bolest, i stim sam ga uvredila da mi nije dozvolio da ga sagledam dalje! Posle sam ipak upalila svetlo uvece i zahtevala da ga vidim iako mu je jako neprijatno bilo, cak kao da se stidio ili plasio da mi pokaze, mene je to jos vise od njega odbilo u strahu da sam pocnula snjim odnos bez zastite i da verovatno nesto krije! Za sada nemam nikakve simptome, niti me svrbi niti me pecka dok mokrim, aliipak mi neizlaziiz glave da mu je glavic spoljnog organa jako bio modar, a na vrhu kao da je bio ostecen crven na pojedinim delovima! Bas sam uplasena ito sa velikim razlogom sto sam sama kriva za neopreznost! Molim vas za savet jako sam ocajna! Hvala vam u napred brankica

    Odgovoreno: 13. 10. 2012.
    • Poštovana,
      Decka zamolite da se javi koznom doktoru na pregled a ubuduce nemojte imati nezasticene odnose.
      crvenilo koje opisujete moze biti od herpesa, balanopostitisa pa i jos nekih polnih bolesti.