Postovani, u toku ejakulacije (pri masturbaciji) javlja mi se prodoran bol sa desne strane, ispod stomaka, na oko 10 cm iznad prepone. To je pojava koja se povremeno javlja (za nekih par meseci 2-3 puta) . Sto se tice cesceg, otezanog, nocnog mokrenja, toga nema. . . Sve mi je u normali i ne osecam nikakve bolove. Jos uvek mi se to nije javilo prilikom polnog odnosa, ali se bojim. Recite mi sta to moze biti i kako sanirati?. . . . Unapred zahvalan

    Odgovoreno: 08. 10. 2012.
    • Poštovani,
      Videti sa hirurgom da se iskljuci preponska kila.
      lokacija bola se poklapa sa projekcijom ductusa deferensa /semevoda /.
      mislim da nije nista ozbiljno.
      ako se tegobe ne povuku, odraditi sve bakterioloske preglede.