Primetio sam kao neke bele zlezde na rubu glavica (pozadi na onom delu iza gde se spaja sa stablom penisa ali su samo na glavicu. . . Lice na tisonove zlezde po onome sto sam video na netu i mislim da se malo oseca neki miris) , dali vi mozete da mi kazete o cemu moze se radi i dali to moze da se odstrani? I u erekciji mi se boja glavica na delu (oko kozice) malo razlikuje nije roza nego malo vuce na roze-lubicastu ili plavu boju nije velika razlika u nijansi. Jel to mozda od dotoka krvi ili moze biti nesto opasno? I imam kao bele tacke ispod koze po nekim delovima stabla i testisa to su valjda lojne zlezde prosirene? I ne svrbi i ne boli. Nemam probleme sa erekcijom sve funkcionise kako treba. Zao mi je sto nemogu da ubacim sliku

    Odgovoreno: 07. 10. 2012.
    • Poštovani,
      Ipak je najbolje da se javite na pregled ili urologu ili dermatovenerologu.
      moguce je da su tisonove zlezda i one su uglavnom po koroni-obodu glansa.
      to po corpusu penisa sto opisujete su mozda i polne bradavice ako prominiraju
      iznad povrsine koze a one treba da se odstrane.
      zato je potreban pregled.