Postovani, u pitanju je erekcija koju postizem nekih 60% , 70% i skoro uvek kada je devojka na meni ne mogu ni to da odrzim, cim ispadne iz vagine vise ne mogu da ga vratim, i tu nastaje strah od ponovnog neuspeha. Jutarnje erekcije imam povremeno tj 1-2 u 10 dana. . Koje analize krvi mi savetujete za pocetak? I jos jedno pitanje na desnom testisu mogu da napipamnesto poput bubuljice sa siljastim vrhom. . . Iso sam na ultra zvuk testisa medjutim doktor nije nista video pa sam bio i kod urologa koji mi je reko da nema nista ali da imam prosirenu venu iznad levog testisa i da nosim slip donji ves. . . Unapred zahvalan

    Odgovoreno: 07. 10. 2012.
    • Poštovani,
      Nadam se da je sve ovo vase psihogene geneze.
      predlazem da pokusate promeniti ishranu.
      da koristite suplemente u duzem vremenskom roku i da pokusate sa
      povremenom upotrebom pde5 inhibitora /cialis, levitra /.
      Pozdrav

Komentari na pitanje: #106286

    • Postovani, danas se ponovilo i uz upotrebu cialis jedne trecine tablete.