Poštovani, imam 24 godine i od prije godinu nemam mogućnost da postignem erekciju. Na početku se javi vrlo malo, međutim kasnije ne mogu nikako da postignem erekciju niti da je održavam. Probao sam i sa viagrom koja mi nije pomogla, a od levitre me samo glava zaboli, takođe nema učinka. Međutim uz ovo mi je se javio i problem pri ejakulaciji, naime vrlo često se dogodi da sjeme ne mogu izbaciti. Dali je ovo izljećivo? Hvala! S poštovanjem!

    Odgovoreno: 08. 10. 2012.
    • Poštovani,
      Mislim da morate na pregled kod urologa koji se bavi problemima erektilne disfunkcije.
      /u beogradu prof. A. Milosevic/.
      treba testirati mehanizam erekcije, putem intrakavernozne inj. 10-40 mikrograma prostaglandina e1. Ako usledi erekcija dovoljna za snošaj, arterijski priliv se smatra adekvatnim, a veno-okluzivni mehanizmi funkcionalnim.
      u principu treba iskljucite sve moguce organske uzroke disfunkcije.