Postovani, pokusao sam sa devojkom imati seksualni odnos sinoc, i kada smo se skinuli, moj penis se opustio nacisto. Nisam mogao da dobijem erekciju i nista nije bilo. . Pomognite nekako molim vas, pokusacemo i veceras. Pozdrav

    Odgovoreno: 06. 10. 2012.
    • Poštovani,
      Mnogima se to u pocetku desava i na to ne obracajte paznju.
      razgovarajte slobodno sa devojkom i to ce se srediti samo od sebe.
      za postapavanje mozete po nekada uzeti najmanju dozu levitre.