Postovani, u spermokulturi sam imao eserihiju i enterokoke. Nakon terapije od nekih 4-5 meseci, radio sam ponovo test spermokulture i nalaz je negativan. Samo u napomeni pise "oskudna saprofitna bakterijska flora". Sta to znaci? Da li bi to trebalo popraviti? Da li to znaci da sam podlozniji nekoj bakterijskoj ili gljivicnoj infekciji?

    Odgovoreno: 06. 10. 2012.
    • Poštovani,
      To znaci da je izolovana fizioloska flora sto je dobro.
      mozete narednih nekoliko meseci uzimati tab. Paraprotex /"biljni antibiotik"/ i probiobalance probiotik /.
      videti na www. Suplementi-srb. Com