Vec poduze imam jedan problem mrnsturbacije sumi nikave. Odnos sa suprugom u granicama normale, ali kad legnem dobijam nekontrolisane erakcije narocito ujutru one su beskrajne i duge. I prestanu odmah kada penis dodirnem rukama, ali u snu ja nemogu drzati ruku dole. Takodje prestanu kada se uspravim do pola u postelji automatski. Kao dami zavise erakcija od polozaja tela a ne od zelje dugo sam lecen od infekcije. Operisan sam od leve varikocele. Kakva bi bila moja dijagnoza i dali u srbiji postoji lekar ili ustanova koja se bavi ovim atipicnim pojavama hvala

    Odgovoreno: 06. 10. 2012.
    • Poštovani,
      Mislim da je hronicno zapaljenje prostate uzrok vasih problema.
      naravno tu je i psihicka nadgradnja.
      predlazem duzu terapiju suplementima.
      ako ste za taj nacin lecenja, javite se na moj meil: bocokic@gmail. Com