Doktore, imam 33 godine i desni testis mi se nije spustio, dali imam problem zbog toga i kakve su posledice? Odnose imam cesto i sve funkcionise dobro. Recite mi molim vas sta da radim, dali treba da preduzmem nesto ili ne, s obzirom da sam zakasnio. Unapred hvala

    Odgovoreno: 04. 10. 2012.
    • Poštovani,
      Po uroloskim standardima takav testis cesce maligno alterira nego spusteni testis,
      te se u tim godinama ili vadi ili eventualno spusta u skrotalnu kesu.