Postovani, pre par dana se pojavio jak bol u oba testisa (isiti bol kao kada neko nekog udari loptom u tom predelu) koji se prosirio na donji stomak i taj bol je trajao malo manje od 24h. U toku dana se menjao intenzitet bola, i bili su prilicno bolni na dodir. Taj bol je prosao, medjutim, jutros sam primetio nekakvu grudvu iznad desnog testisa, mekanu, na dodir pomalo bolnu. Ako nesto znaci, imam 21 godinu. Sta bi to moglo biti i da li je taj bol bezazlen ili moze znaciti da nesto nije u redu? Unepred zahvalan.

    Odgovoreno: 27. 09. 2012.
    • Poštovani,
      Na osnovu opisa neznam o cemu se radi.
      treba da se javite na pregled.
      moguca je neka infekcija /epididimisa, prostate/sto ce pregledom da
      se ustanovi.