Poštovani, imam 23 godine i na kozici penisa sa donje strane vec par godna unazad imam (mislim) bubuljice, koje nikako ne prolaze, cak ni nakon cedjenja. Medjutim, od pre par meseci primetio sam i jednu sitnu bradavicu takodje sa dodje strane kozice pri vrhu penisa, i to me vec brine. Napominjem da nikad nisam imao problema tipa peckanja, bolova, krvi u mokraci, neprijatnih mirisa i sl. Unapred zahvalan na odgovoru.

    Odgovoreno: 26. 09. 2012.
    • Poštovani,
      Ako je brdavica onda to treba odstraniti jer se najverovatnije radi o polnim bradavicama.
      za bubuljice koje opisujete vidite sa koznim doktorima.