Postovanje, moje ime je marko! Imao bi jedno pitanje za vas i nadam se da ce te mi moci nesto vise reci o tome? Radi se o belim nepravilnim flekama na genitalnom organu i kesici, na organu su samo na pocetku, polazeci od tela, (slika u prilogu) a na kesici ih ima i levo i desno i dosta su vece, a nemam nikakvih problema, niti me boli niti pece, apsolutno nista. . Eto samo sto su drugacije boje? Nesto ukratko o meni: imam 25god, 185cm, 85kg, ne bolujem od nicega, nisam nista operisao. . Mozda je bitno da napomenem da mi je kosa na glavi pocela rano da sedi, a sad ih ima dosta. Posto sam dete iz rata, kao mali sam doziveo par trauma. . Hvala unapred, lp marko

    Odgovoreno: 30. 09. 2012.
    • Poštovani,
      Radi se o vitiligu a mozda i o gljivicnoj infekciji.
      akademska medicina nema neki siguran odgovor na to.
      mogu vam predloziti suplemente koji ce vam pomoci a mozda i u
      potpunosti otkloniti promene.
      ako to zelite imate moj meil: bocokic@gmail. Com