Pojavio mi se genitalni herpes prosle godine i tako se povremeno javljao u dva meseca jednom. . Zadnjih par meseci mi se javlja mesecno jednom ovog meseca gak i dva puta, obicno mi se javlja u vidu tackica kao baloncici kao jedan krug budu par sitnih pa kad popucaju budu ranice pa se isuse i nestanu za 7-10dana. Zanima me sta da radim, zabrinjava me sto se u zadnje vreme javlja tako cesto, nisam isao kod doktora. . Da li treba nesto da pijem ili mazem, nemam odnose u tom periodu dok skroz ne zaraste. Hvala u napred

    Odgovoreno: 26. 09. 2012.
    • Poštovani,
      Prvo odradite hsv tip ii igg i igm frakciju.
      oko lecenja se konsultujte sa koznim doktorima.
      u principu treba jacati imunitet pravilnom ishranom sa dosta voca i povrca,
      izbegavati stresna stanja, koristiti adaptogena srdstva i sprovoditi suplementaciju.
      za vise imate moj meil: bocokic@gmail. Com
      pozvati se na broj odgovora.