Postovani moje ime je edi dolazim iz vukovara, zbog nedostatka zdravstenog osiguranja i nemogucnosti odlaska urologu zbog finansija zelim vam se obratiti za savjet ili kratku diagnozu ili bilo sta ako mi mozete reci za moje trenutno stanje. Naime vec malo vise od godinu i pol imam problem sa spermom, imam normalnu ejakulaciju i sasvim solidnu kolicinu, ali problem jeste u tome sto je sperma mi gotovo tekuceg stanja jako malo sluzava i nalazi se bijelo u njoj nesto. Uzeo sam sam uzorak svoje sperme i pogledao izgleda kao jaje tocnije okole se nalazi ta prozirna sluzava tekucina, a u sredini i okolo se nazali to bijeli, tocnije razdvojile su se te dvije tekucine. Imao sam polne odnose ali samo sa jednim parnerom i ostao sam idalje u polnim odnosima sa tim parnerom, bolesti nisam imao, niti nekih ozljeda polnog organa. Ja vas molim ako mozete mi odgovoriti na poruku i reci mi sto je upitanju. Srdacno edi

    Odgovoreno: 26. 09. 2012.
    • Poštovani,
      Uradite spermokulturu jer se najverovatnije radi o zapaljenju prostate.
      od lekova uzmite pipem 2x2 dest dana a zatim nastavite paraprotex 2x1 pre jela i probiobalance tablete
      1 dnevno sazvakati.
      videti na www. Suplementi-srb. Com