Imao sam problem sa slepljenom kozicom za glans koja nije mogla da se odvoji odnosno mogao sam da prevucem kozicu ali glans je sraso sa njom i to mi naravno smetalo u pubertetu i vremenom mi se kozica odlepila ali tako sto je sluzokoza glansa pukla na mestu gde se spaja sa kozicom i vremenom se skroz izgubila odnosno sljustila. . . Da li se sluzokoza ikako moze obnoviti jer vise nemam nikako osecaj i u erekciji mi samo glans ostaje mek i bezosecajan i iritantantan na dodir. . . Da li ima leka ili nema

    Odgovoreno: 26. 09. 2012.
    • Poštovani,
      Ono sto se izgubi vise se ne vraca.
      ako sam dobro razumeo problem je u jacoj osetljivosti glansa.
      koristite kantarionsko ulje.
      vremenom ce se preterana osetljivost izgubiti.