Postovani, imam 40 god. I imam problem sa potencijom oko 5 god. Sve je pocelo posle uzimanja anabolika ruskog metandrostenolona koje je trajalo mesec dana. Od tada pa do dan danas imam problem sa postizanjem erekcije i sa postizanjem orgazma. Kada uzmem cialis erekcija je bolja ali do orgazma tesko dodje. Ceo zivot se bavim sportom i idem na sistematske preglede, svi nalazi su u granicama normale. Isao sam kod seksologa psihologa nalazi normalni, kod urologa nalazi normalni, primao inekciju i penis je normalno reagovao, bio kod endrokrinologa tiroidna zlezda u redu, slobodan testosteron, lh, fsh, estradiol u redu, prolaktin povisen 367 a granica je izmedju 50-360. Retko kad imam jutarnje erekcije i kad ih imam slaba je. Nadam se da sam vam dao sve potrebne podatke. Unapred zahvalan da cete mi pomoci da resim problem.

    Odgovoreno: 24. 09. 2012.
    • Poštovani,
      Moguce da je u osnovi poremecaja hronicno zapaljenje prostate a potom psihicka nadgradnja.
      predlazem da uradite potrebne bakterioloske preglede u tom pravcu /urino i spermokultura, brisevi uretre,
      ukljucujuci i na hlamidiju i mikoplazme/. Takodjer da promenite nacin ishrane i da se hranite po krvnoj
      grupi /dr piter d adamo/. Koristite suplemente.