Imam pitanje za vas. . ? Pojavilo mi se crvenilo, tj male felke na glavicu, i jako jako sitne crvene bubuljice, jedva vidljive. . . Pojavilo mi se pre par dana, stim sto se i supruga zali da je pece tokom odnosa. . . Redovno pranje penisa tj, svake veceri. . . Sta vi mislite o mom problemu?

    Odgovoreno: 20. 09. 2012.
    • Poštovani,
      Uzeti bris sa promena na prepucijumu a partnerka da uradi grupu vaginalnog sekreta.
      verovatno se radi o gljivicnoj infekciji ali to treba predlozenim pretragama dokazati.
      lecenje posle nalaza.