Postovani, imam jedan problem naime per godinu dana sam osetio blago peckanje pri mokrenju otisao sam kod doktora uradio sve moguce testove na sta mi je on rekao da nista nije opasno uz neko meni ne jasno obrazlozenje da mojoj devojci kada padne imunitet i usred njenog pojacanog sekreta stvaraju se naka antitela koja napadaju moj organizam i dao mi je da pijem lek (eritromicin) mislim da sam ga pio 2 ili 3 nedelje i od tada nisam imao nikakvih problema. Sve do sad kada se sve to opet vratilo samo sto uz to peckanje se oseca neprijatan miris i nakon sexualnog odnosa (kada svrsim) u spermi sam primetio neke bele grudvice ili zgrusavanje. Nadam se da postoji odgovor na moj problem. Unapred hvala

    Odgovoreno: 20. 09. 2012.
    • Poštovani,
      Uradite potrebne laboratorijske i bakterioloske pretrage da se pokusa pronaci uzrocnik
      infekcije. Znaci da se javite urologu.
      druga mogucnost je da uzmete nekoliko meseci paraprotex i probiobalance tablete uz
      obavezno koriscenje zastite pri odnosu.
      videti na www. Suplementi-srb. Com