Postovani, molim vas za savet. Pojavila mi se mala ranica na kozici penisa, i proslo je dosta dana dok nije zarasla i sada je na tom mestu samo blago crveno. Danas vidim da se na drugom mestu pojavila slicna ranica, uglavnom su te ranice ispujene vodom i osecam blagi bol. U cemu bi mogao biti problem i sta mi preporucujete.

    Odgovoreno: 17. 09. 2012.
    • Poštovani,
      Da se uzme bris sa opisanih promena i eventualno da se urade testovi za genitalni herpes /hsv tip 2 igg i igm
      frakcija/.
      lecenje bi doslo u obzir posle nalaza.