Postovani; uretralnim brisom mi je ustanovljena mycoplasma hominis 10 na 4 ccu/ml i ureaplasma urealyticum. Doktor mi je prepisao sledecu terapiju 5 dana dovicin, 5 dana ciprocinal i 5 dana eritromicin. Nista se nije promenilo. Sledeca terapija je bila 5 dana dovicin i 10 dana eritromicin i opet nista, moje zdravstevno stanje se nije promenilo. Na vrhu uretre je prisutno crvenilo, povremeno peckanje i bolovi u bubrezima. Svi ostali testovi na bakterije su negativni. Da li je kombinacija antibiotika dobra ili mora da se menja?

    Odgovoreno: 15. 09. 2012.
    • Poštovani,
      Kombinacija je dobra.
      mora da se leci i partnerka a odnosi da budu sa zastitom.
      antibiotike vise ne uzimajte.
      koristite paraproteks i probiobalance tablete.
      kontrola briseva za dva meseca.
      videti na www. Suplementi-srb. Com