Postovani. . . Vec neko vreme imam problem sa neugodnim mirisom polnog organa cak i posle tusiranja. Takodje osim toga pojavljuje mi se kao nesto bijelo (neka izlucevina ili perutanje neko ne znam tacno) u predjelu ispod glavica i tu je taj miris najintenzivniji. Takodje imam i tisonove zlijezde u tom predjelu pa me interesuje da li je to opasno i sta moze biti?

    Odgovoreno: 14. 09. 2012.
    • Poštovani,
      Predlazem da koristite paraprotex i probiobalance tablete za miris koji osecate.
      tisonove zlezde ne morate resavati sem ako vam ne prave kozmeticki problem.
      videti na www. Suplementi-srb. Com