Postovani 04. 09 uradjena mi circumizacija. . Nisam imao bolove posle zahvata. . Doktor je guzvi velikoj, na kontroli kada sam bio samo je otvorio zavoj i bacio i dao mi octesep za rane i kozu i citeral. . . Nemam bolove, ali osetljivost da. Brine me ono zuto na sredini reza, da li je to normalno i kada bi konci trebali da ispadnu proslo je 8 dana vec. . I ne znam posto sam imao keratozu sada mi je tu zasivenna mislim, i kao kuglica je. . . Sa desne strane malo pocev od sredine. . Nisam siiguran ne znam da li je to oteceno samo josh. .

    Odgovoreno: 14. 09. 2012.
    • Poštovani,
      Ako je siveno koncima koji se sami resorbuju onda ih ne treba skidati jer ce sami otpasti.
      sve ce to lepo da zaraste za koji dan pa ne brinite nista.