Postovani, pronadjena mi je mycoplasma i ureaplasma u vaginalnom i cervikalnom brisu i dobila sam kao terapiju dovicin 2x1 deset dana i posle terapije mi je bolje. Moj suprug je uradio analizu uretralnog brisa na te mikroorganizme, i test je negativan. Bitno nam je da znamo posto planiramo dete, da li je moguce da on zaista nema infekciju, ili je neophodno da uradi jos neke analize?

    Odgovoreno: 13. 09. 2012.
    • Poštovana,
      To je polno prenosiva klica i nema sanse da je nema i suprug.
      odnosi sa zastitom.
      neka i on uzima istu terapiju.
      predlazem vam da nakon dovicina naredna dva meseca uzimate paraprotex i probiobalance tab.
      i vi i suprug a da svo vreme odnosi budu sa zastitom.
      kontrolni brisevi posle toga.
      videti na www. Suplementi-srb. Com