Postovani doktore, stalno imam upalu prostate i lecim prema antibiogramu nikako da izlecim da li moze da izazove upalu krajnici? Pozdrav

    Odgovoreno: 12. 09. 2012.
    • Poštovani,
      Organizam jeste celina pa bolesno stanje nekog organa automatski izaziva
      i pad celokupnog imuniteta.
      mozda bi se na ovaj nacin mogla napraviti korelacija izmedju krajnika i prostate.
      a drugo, prostata je zlezdano misicni organ sa jako sporim krvotokom, te mi u
      prostati tesko mozemo napraviti vecu/potrebnu/koncetraciju antibiotika za suzbijanje
      infekcije.
      zato i preporucujemo biljne preparate koji nisu stetni i koji mogu dugo da se uzimaju.
      vama bi predlozio da pokusate lecenje sa: paraproteks tabletama, probiobalance tabletama,
      omega 3 kapsulama u trajanju od vise meseci. .
      videti na www. Suplementi-srb. Com