Dobar dan! Pre dve nedelje sam posekao prst na motornu testeru, pa sam primio vakcinu i injekciju protiv trovanja. Od lekova mi je doktor prepisao "panklav 2x", i to sam ispio. Problem je sto mi se prosle nedelje javilo neko crvenilo na glavicu i kozi oko glavica. Neke crvene tacke koje svrbe. Pa sad. . . Sta predlazete (osim odlaska kod lekara) ?

    Odgovoreno: 12. 09. 2012.
    • Poštovani,
      Napravili ste superinfekciju kandidom uzimanjem antibiotika.
      zato vam sada predlazem da uzmete: paraprotex i probiobalance tablete
      po upustvu i da vise nikada ne pijete antibiotike bez probiotika.
      videti na www. Suplementi-srb. Com