Molim vas da protumacite rezultate spermograma: - volumen: 1, 0 - boja: mlecnobela - miris: karakteristican - viskozitet: uobicajen - konzistencija: sluzava - likvefakcija: do 30 min. - broj spermatozoida: 33, 0 x 10^6 - pokretnih sperm: 92% - ostale celije manje od 1% -tfsc: 3. 509. 000/ml -smi: 104 hvala unapred!

    Odgovoreno: 12. 09. 2012.
    • Poštovani,
      Spermogram se salje skeniran.
      u ovome sto ste vi poslali ne spominje se oblik spermatozoida sto je jako vazno
      za tumacenje.
      inace ostali poslati parametri su normalni.