Postovanje, bio sam na pregledu kod urologa, imao sam male bolove u predelu testisa. . Posumnjao sam na prosirene vene. . Medjutim doktor je preglednom ustanovio da je sve uredu. . A primetio sam i malu kuglicu ali bas malu, mozda kao psenica na povrsini desnog testisa. . Da li je to opasno. . ? Cudi me da lekar na pregledu nije zapazio, mozda i jeste ali nije podveo pod ozbiljno. . . ?

    Odgovoreno: 09. 09. 2012.
    • Poštovani,
      Moj kolega bi sigurno primetio bilo koju promenu na testisu da je od znacaja.
      mozete jos uraditi i ultrazvuk testisa da vise ne razmisljate o tome.