Pozdrav moj otac ima kancer vo besika operiran je pred 6 mjeseci posle operacija bioje u radioterapije 33 dana sad kad su napravile ehotomografija rekoje doktor crni drob vo celost nagolemen so brojni razlicni po forma i golemina promeni so mesana ehopgenost i so zoni na centralna nekroza i vo desniot i vo leviot lobus ve molim vase mislinje sto i kako ponatamo da se produzi jel treba nekoja pomos od doktor ili vase mislenje ako nije za pomos ondak molim vas koliko bi trael dugo ovaj bolest fala vi puno za odgovor

    Odgovoreno: 09. 09. 2012.
    • Poštovani,
      Ultrazvuk jetre je radjen da se prati stanje posle operacije a u smislu ranih otkrivanja metastaza.
      nadam se da otac ide na onkoloske konzilijume redovno i da se pridrzava njihovog tretmana.
      mogu vam jos predloziti suplementaciju/sirup. Polinesian noni. . , vit/b 17. . . . . /
      videti na www. Suplementi-srb. Com
      www. Svejeizljecivo. Com