Postovani imam jedan problem i molim za savet. . Pre jedno 3 meseca sam osetio u desnom delu semene kesice da se nalaze neka kuglica koja je tvrda na dodir. . Ne vidi se golim okom vec mora da se napipa, kad je pipnem osecam blag bol u donjem delu stomaka. Sta mislite, sta bih to moglo biti molim za savet i misljenje???

    Odgovoreno: 08. 09. 2012.
    • Poštovani,
      Verovatno ste napipali neku strukturu epididimisa koja govori za neku hronicnu upalu,
      medjutim, javite se urologu za pregled za svaki slucaj.