Postovani, mom decku je nadjena stafilococus aureus u brisu na bakterije i gljivice kako se ona leci? Napomenul bih i to da je i meni nadjena u vaginalnom brisu, ali je treca grupa sekreta, pa mi je doktorka rekla da je ona normalno prisutnma u organizmu i prepisala vaginalete.

    Odgovoreno: 09. 09. 2012.
    • Poštovana,
      Bez obzira sto se ne radi o polno prenosivoj klici, neka odnosi budu sa zastitom.
      decko neka uzima po antibiogramu antibiotike deset dana.
      pored toga neka pije paraprotex i probiobalance tablete u trajanju od dva meseca.
      i vi mozete uzimati ove suplemente.
      videti na www. Suplementi-srb. Com