Postovani, imam veliki problem. Imam izrazene zlezde iznad levog testisa, koje su opipljive a i vidljive na oko, javlja mi se povremeni bol i taj testis tj levi je znatno manji od desnog, sta da radim, da li je u pitanju nesto opasno?

    Odgovoreno: 09. 09. 2012.
    • Poštovani,
      Morate odmah posetiti urologa i internistu i preduzeti sve potrebne dijagnosticke pretrage
      da se nesto ne bi previdelo a i da se krene sa adekvatnom terapijom.