Imam slabu erekciju si po nekad i nikako, imam secer u karvi i mozda zato se to desava. Molim da mi obijasnite kako mogu da izlecim impotentiu ili bolje receno slabu erekciju i sta treba da uzmem od lekova da mi pomogne, unapred vam zahvalim dugi

    Odgovoreno: 09. 09. 2012.
    • Poštovani,
      Secer morate dobro regulisati-to je prvo.
      mozete koristiti bezbedno suplemente /juice polinesian noni, nopalin, c 1000, mega protect 4 life/, a
      pde5 inhibitore /cialis, levitra/uz striktno postovanje kontraindikacija.
      videti na www. Suplementi-srb. Com