Postovani 2010 izvrsena mi je amputacija penisa zbog malignog oboljenja, takodje su mi operisane limfne zlezde sa obe strane u preponama i one su bile samo uvecane bez malignog oboljenja. 2012 uradio sam pet ct gde su mi pronasli da se u desnoj preponi prisutni maligni nodusi oko 1, 5 cm. Postavljena mi je dijagnoza amputatio penis subtotalis propter ca penis facta i meta in lymphonodo ing. I. Dex. Obs. Sta znaci ova dijagnoza i moram li ponovo na operacije. Unapred zahvalan.

    Odgovoreno: 06. 09. 2012.
    • Poštovani,
      Suspektne promene u desnom ingvinalnom predelu na metastaze.
      konzilijarno ce se odluciti o daljem tretmanu /biopsija, extirpacija, polihemioterapija/.