Poštovani. . . Imam problem da kod sex. Odnosa dodje do izostanka semene tečnosti prilikom orgazma, ili se pojavi nakon malo vremena i to maltene na silu, često sam vršim ceđenje kao da se sam iznuzavam. Primetio sam da više nemam želje za sex. Odnosima kao ranije ali da mi je erekcija normalna i da mi je odnos normalan. Dali treba da se lečim i kako. ?? Hvala

    Odgovoreno: 06. 09. 2012.

Komentari na pitanje: #104929

    • Imam 53 god. I kakav to način ishrane treba da primenim i o kakvim suplimentima govorite. I niste mi odgovorili je li to bolest, kako da se lečim u tom slučaju i kako je nastala? Hvala.