Poštovani moja supruga i ja već 7 godina ne možemo da dobijemo dijete. Nije utvrdjen ni jedan glavni problem steriliteta. U početku je bio problem to što sam ja imao varikokelu i česte bakterijske infekcije [ e koli, enterococus] operisao sam varikolelu prije 4 godine u beogradu u klinici uromedica i rekli su mi da vise necu imati problema sa infekcijama. Medjutim supruga i dalje nije ostala trudna pa sada idemo na inseminaciju. Kod mene se stalno pojavljuju bakterije [ streptokoka i stafilokoka ] kad uradim bris uretre i spermogram. Znači pio sam antibiotike i nalazi budu dobri jedno 2 mjeseca i onda se ponovo pojavi. Supruga nemam nikavih problema sa bakterijama. Šta da radim da se otarasim ovih baterija i koliko su opasne te bakterije.

    Odgovoreno: 05. 09. 2012.
    • Poštovani,
      Odnosi da budu neko vreme sa zastitom.
      umesto uzimanja antibiotika radite na dizanju imuniteta promenom nacina ishrane, uzimanjem suplemenata,
      zdravijim nacinom zivota. . .
      za vise mi se mozete javiti na meil: bocokic@gmail. Com
      obaveznov se pozovite na datum i broj ovog odgovora.