Poštovani, pre 15-20 dana sam primetio pojavu bele kapi na penisu (prilikom pritiska) . Nikakve druge simptome nemam, ali sam uyeo panklav i pio ga 5 dana, medjutim prilikom svakog mokrenja kap se pojavljivala (belicaste boje, blago lepljiva, bey mirisa) . Promenio sam terapiju i uzeo doksiciklin kojeg pijem vec evo 8_i dan. Kolicanski jutarnja kap se smanjila (ali je i dalje prisutna) a tokom dana je nema. . Doksiciklin pijem jednom dnevno. Sada sam vec zabrinut jer ne iscezava simptom koji sam navaveo. Interesuje me vase misljenje sta bi to moglo biti i da li da nastavim sa terapiom? Hvala

    Odgovoreno: 05. 09. 2012.
    • Poštovani,
      Nije dobro sto se lecite na vasu ruku.
      valjda je trebalo prvo da uzmete bris uretre i posaljete na bakterioloski pregled pa bi
      znali o kojoj se klici radi i na sta je osetljiva.
      sada odnosi sa zastitom.
      antibiotike prekinite i krenite sa paraprotex i probiobalance tabletama.
      videti na www. Suplementi-srb. Com