Postovani dr. Imam problem vec 2 god, zarenje testisa ucestalo mokrenje bol glansa iritacija unutar kanala trnjenje leve ruke i noge. Uradio sam mogo nalaza hlamidiju, mikroplazmu, trihomonasa, uz prostate, uz testisa. I sve su uredni nalazi, samo u bris urte nadjeno mi bakterija enterokokus spp. I u spermukulturu staphylococcus aureus. Skoro sam radio spermogram, ovo su rezultati, pa ako imate vremena da ih protumači da li su oni uredni? I dali mogu da mi te 2 bakterije uzrukuju sve ove siptome i dali su opasne? Molim vas za vas svet sta da radim dalje, i sta bi moglo da bude? Bio bi vam unapred zahvalan.

    Odgovoreno: 05. 09. 2012.
    • Poštovani,
      Spermogram nije vidljiv.
      kod vas se radi o hronicnom prostatitisu koji mora dugo da se leci.
      predlozio bih vam ishranu po krvnim grupama i koriscenje suplemenata.
      za vise imate moj meil: bocokic@gmail. Com
      pozovite se na datum i broj ovog odgovora.